Najbliższe spotkania

Wiccański Krąg Doświadczeń - Warszawa

- środa, 20 grudnia 2017, 18:00

Osoby, które chciałyby dołączyć do nas na spotkaniu, bardzo proszę o kontakt mailow.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich pełnoletnich osób, zainteresowanych Wicca i pokrewnymi tematami.

Tym razem, z okazji Yule pogadamy oczywiście o świętach - zwyczajach, rytuałach i jak inni ludzie czcili i dalej czczą odradzające się Słońce. No i jak zwykle, dozwolone są wszystkie interesujące Was wiccańskie, pogańskie i magiczne tematy ;)

Wiccański Krąg Doświadczeń - to nieregularne spotkania w Warszawie dla osób zainteresowanych Wicca - odbywają się zwykle raz w miesiącu. Są to spotkania, na które zapraszam nie tylko osoby znające religię czarownic dłużej, ale również ludzi "kompletnie zielonych" - jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś na jej temat, to dobrze trafiliście! Spotkania odbywają się w warszawskich knajpkach w okolicach centrum miasta - tak, by wszyscy zainteresowani mogli łatwo na nie trafić, bo przyjeżdżają czasem goście z Krakowa, Poznania czy Białegostoku, a nawet i dalszych zakątków świata - wszyscy są mile widziani.

Spotkania mają charakter merytoryczno-towarzyski. Część z nas już trochę się zna, poza tym jednym z celów spotkań jest integracja towarzyska, poznanie osób o podobnym spojrzeniu na życie, duchowość i magię. Zwykle mamy też jakiś temat przewodni spotkania, związany z Wicca, pogaństwem, bądź duchowym, który staje się obiektem czasem spokojnej, a czasem burzliwej dyskusji. Zawsze towarzyszy nam jednak miła, przyjazna atmosfera.


Konferencja Duchowa Alchemia - Transformacje umysłu

... już się odbyła 

Serdecznie zapraszam do przeczytania relacji - czyli mojego spojrzenia na Konferencję Alchemiczną 2017

0 komentarze:

Prześlij komentarz