Najbliższe spotkania

Wiccański Krąg Doświadczeń - Warszawa

- sobota, 27 maja 2017, 19:00

Osoby, które chciałyby dołączyć do nas na spotkaniu, bardzo proszę o kontakt mailow.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich pełnoletnich osób, zainteresowanych Wicca i pokrewnymi tematami.

Nie mamy jeszcze tematu na najbliższe spotkanie, więc czekam na wszystkie Wasze propozycje i, jak zwykle, dozwolone są wszystkie interesujące Was wiccańskie, pogańskie i magiczne tematy ;)

Wiccański Krąg Doświadczeń - to nieregularne spotkania w Warszawie dla osób zainteresowanych Wicca - odbywają się zwykle raz w miesiącu. Są to spotkania, na które zapraszam nie tylko osoby znające religię czarownic dłużej, ale również ludzi "kompletnie zielonych" - jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś na jej temat, to dobrze trafiliście! Spotkania odbywają się w warszawskich knajpkach w okolicach centrum miasta - tak, by wszyscy zainteresowani mogli łatwo na nie trafić, bo przyjeżdżają czasem goście z Krakowa, Poznania czy Białegostoku, a nawet i dalszych zakątków świata - wszyscy są mile widziani.

Spotkania mają charakter merytoryczno-towarzyski. Część z nas już trochę się zna, poza tym jednym z celów spotkań jest integracja towarzyska, poznanie osób o podobnym spojrzeniu na życie, duchowość i magię. Zwykle mamy też jakiś temat przewodni spotkania, związany z Wicca, pogaństwem, bądź duchowym, który staje się obiektem czasem spokojnej, a czasem burzliwej dyskusji. Zawsze towarzyszy nam jednak miła, przyjazna atmosfera.


Wiccanisko 2016

... już się odbyło 

Serdecznie zapraszam do przeczytania relacji - czyli mojego spojrzenia na Wiccanisko 2016

0 komentarze:

Prześlij komentarz