Współpraca

Jestem arcykapłanką Wicca w linii Whitecroft.
Jestem wymagająca, od siebie i innych.
Jestem zawsze szczera.
Nie udaję, że znam się na wszystkim, mimo dostępu do wujka Google.
I w ogóle jestem nieżyciowa! Uważam, że nie ma różnicy między homo a hetero, że kobiecie wolno siedzieć w kuchni ile chce - o ile chce (ja chcę, bo lubię), jestem feministką walczącą o dobre imię mężczyzn, praktykującym innowiercą i blogerką, która ma coś do powiedzenia.

Jeśli akceptujesz mnie taką, jaką jestem i chcesz się zareklamować, przesłać materiał do recenzji, zasugerować temat na wpis, dać znać, co na Czarowniczym Blogu Ci się podoba, a co nie
                                - napisz!
sheilax@wp.pl


Współpracuję z...

Strona Wiccański Krąg istnieje od czerwca 2011 roku. Obecnie prowadzona jest przez kilkoro inicjowanych wiccan z linii Whitecroft oraz ich przyjaciół. Są wśród nas wiccanie inicjowani ponad ćwierć wieku temu, jak i osoby inicjowane stosunkowo niedawno, osoby, które prowadzili już trzy koweny oraz takie, które dopiero zamierzają je prowadzić. Jako że wszyscy chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, zapraszamy Was do lektury naszych artykułów.

Okult.pl to portal stworzony z myślą o osobach ceniących rzetelne informacje oraz ciekawe tematy. Za nadrzędna misję została przyjęta popularyzacja najwyższej jakości wiedzy z zakresu tradycji ezoterycznej oraz okultyzmu. Ponadto przedstawiamy również tematykę szeroko pojętych nauk związanych z badaniem otaczającej nas rzeczywistości.

1 komentarz:

  1. Ha, świetny sposób przedstawienia. Strasznie mi się podoba!

    Arek

    OdpowiedzUsuń