23 stycznia 2012

Druga Opinia

Obecnie w Internecie (i w realu również) pojawia się niezliczona ilość różnych rodzajów czarownictwa oraz grup pozorujących Wicca w wielu krajach, powstaje coraz więcej różnej jakości stron internetowych. W związku z tym coraz ważniejsze dla osób poszukujących kontaktów z wiccanami, staje się możliwość sprawdzenia czy napotkana grupa jest częścią tradycji inicjacyjnej czy nie.

Z kolei dla nas, wiccan inicjowanych, ważne jest byśmy umożliwili takim osobom sprawdzenie, czy grupa, z którą nawiązali kontakt, jest prawdziwym wiccańskim kowenem. Dlatego właśnie w ubiegłym roku w Holandii została stworzona inicjatywa Druga Opinia.

Druga Opinia - to inicjatywa zapoczątkowana przez Merlina Sythove. Jest ona prostym i efektywnym sposobem na osiągniecie wyżej wymienionych celów. Dzisiaj ta inicjatywa istnieje juz w kilku europejskich krajach. Od niedawna przenosimy ją na polski grunt - nie jest tajemnicą, że od lat istnieje potrzeba weryfikacji informacji, które propagują na swój temat różni internauci. Dlatego gorąco zachęcam, aby się z inicjatywą zapoznać oraz jak najszerzej rozpropagować w środowisku pogańskim i czarowniczym

Inicjatywa "Druga Opinia"


Pozdrawiam!

0 komentarze:

Prześlij komentarz