9 maja 2014

Zaproszenie na konferencję "Duchowa Alchemia"

W zasadzie to nie miało być notki na ten temat, bo nie chciałam, żeby ponowne ożywianie bloga zaczęło się od kolejnego ogłoszenia, ale wydaje mi się, że akurat taka okazja jest warta wspomnienia o niej. Dodatkowo mam nadzieję, że osoba, która zauważyła, że na moim blogu są głównie ogłoszenia o spotkaniach, będzie ucieszona tą notką ;)

Portal Wiccański Krąg we współpracy z polskim oddziałem PFI organizuje konferencję, jakiej jeszcze w Polsce nie było i pewnie przez długi czas podobne wydarzenie się nie wydarzy. W weekend 22-24 sierpnia w Krakowie, w międzynarodowym gronie spotkają się magowie, wiccanie i czarownice z praktycznie całej Europy - z Polski, Czech, Austrii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Rosji... i będą rozprawiać o alchemicznych przemianach.


Tytuł konferencji to "Duchowa Alchemia: Zaślubiny alchemiczne we współczenych tradycjach magicznych". Pojawią się na niej prelegenci i goście z kraju i zza granicy, znani thelemici, wiccanie, magowie studiujący dzieła Johna Dee... Będzie szansa nie tylko posłuchać wykładu, ale również wziąść udział w warsztatach, a nawet rytuałach z Jean Fowler, Vivianne i Chrisem Crowley, Seanem Cundy, Krzysztofem Azarewiczem czy Melissą i Rufusem Harrington, a całą imprezę otworzy koordynatorka międzynarodowa całej PFI - Morgana.
(Oczywiście - mniej oficjalny wieczorek integracyjny również mamy w planach ;) )

Serdecznie zachęcam do udziału i polecam, zwłaszcza, że zostało jeszcze tylko kilka ostatnich miejsc, więc trzeba się spieszyć, bo mogą szybko zniknąć, kiedy wydarzenie jest na prawdę tak wyjątkowe! Taka okazja długo się nie powtórzy!


Serdecznie zapraszam!Stałych czytelników zapewniam natomiast, że nowe notki zaczną się znów pojawiać niebawem, również te z informacjami dotyczącymi kolejnych spotkań - najbliższe w Warszawie!

0 komentarze:

Prześlij komentarz