2 lipca 2015

Wakacyjna nie-całkiem-przerwa


Pewnie zauważyliście, że ostatnie wpisy pojawiały się w ciut dłuższych odstępach czasu, niż to bywało wiosną. Przyznaję, że byłam w tym miesiącu bardziej zakręcona, niż jeszcze do niedawna, ale to nic, już się porządkuję, systematyzuję i odkręcam.

Nastał w końcu czas lata i, choć w mojej etatowej robocie biurowej jest to (jak w każdej takiej firmie) okres wakacyjno - urlopowy, to lato zwykle okazuje się być dla mnie czasem wzmożonej pracy wiccańskiej i czarowniczej. W przeciwieństwie do listopadowego "Czasu Niczyjego", lato to mój czas największej aktywności i produktywności, więc chcę je jak najlepiej wykorzystać. Poza tym zwykle to na wakacje wypadają mi warsztaty i konferencje, w których zwykle uczestniczę aktywnie.

Z tych właśnie powodów Przez najbliższe dwa miesiące będzie mnie na blogu trochę mniej. Będę oczywiście publikować, ale rzadziej, niż wiosną. Chcę skupić się trochę bardziej na moich innych czarowniczych projektach. Chciałabym też część czasu normalnie poświęcanego na pisanie przeznaczyć na doprowadzenie bloga do porządku. Trzeba by było nadać mu trochę bardziej współczesnego i, powiedzmy sobie szczerze, profesjonalnego wyglądu. Co pewnie zajmie całe wieki, bo ja nie za bardzo umiem internety i htmle, ale spokojnie, krok po kroczku (a przy okazji - jak ktoś chciałby pomóc, to się nie obrażę). Nie zdziwcie się więc, jeśli któregoś popołudnia wejdziecie na Blog Czarowniczy i zobaczycie, że jakoś dziwacznie wygląda.

Poza tym mam też plany odnośnie warsztatów - już bardziej jesienno-zimowe, ale to się jeszcze okaże, czy będę te plany wcielać w życie. Na razie zostawmy to jako niespodziankę. Takich niespodzianek w przygotowaniu mam więcej niż jedną, ale rzeczone przygotowania zajmują wieki, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Póki co zapraszam do odwiedzania bloga i śledzenia zmian, jakie się będą na nim dokonywać. Zachęcam też do polubienia facebookowej strony "Czarowniczo" i wpadania na spotkania Wiccańskiego Kręgu Doświadczeń w Warszawie.
No i do napisania w poniedziałek, w relacji z Wiccaniska!

1 komentarz:

  1. Na htmlu też się nie znam, wolę szukać instrukcji w necie (polecam martwy już blog Tajemniczy Ogród), ale mogłabym ci pomóc z kodem CSS. :)

    OdpowiedzUsuń