14 lutego 2017

Druga odsłona konferencji alchemicznej!W reszcie! Udało mi się napisać obiecany już przedwczoraj wpis z newsami!

Oczywiście wiem, że owa wiadomość obiegła już pół pogańskiego i magicznego Internetu przedwczoraj wieczorem. I tak - wiem, że większość z Was już wie, ale ja nie o tym.

Na prawdę czuję, że chcę Wam powiedzieć kilka słów o zbliżającej się powoli kolejnej odsłonie konferencji Alchemia Ducha. Co prawda mogłabym się nie wysilać i dać wam linka z aktualizowanymi na bieżąco informacjami na stronie Wiccańskiego Kręgu, która będzie zawierała z czasem coraz więcej szczegółów. Mogłabym też przecież tylko podać dalej na swoim Facebooku udostępnienie wydarzenia, w które wystarczy kliknąć. W końcu, aby zachęcić Was do udziału mogłabym tylko zaproponować przeczytanie relacji z ostatniej konferencji. Myślę, że samo to by Was zaintrygowało, Myślę jednak, że warto poświęcić nowej odsłonie tej imprezy więcej czasu i refleksji.

Transformacja umysłu

Taki właśnie podtytuł będzie nosiła tegoroczna konferencja, która odbędzie się w samhainowym czasie pod koniec listopada. Alchemia współczesnym magom służy dziś nie tyle do wytworzenia złota, co do transformacji swojej duszy i swojego umysłu, by stały się one czystsze, bogatsze, by ich przemiana mogła nam dać wiele bogactw i uzdrawiała nas.
Oczywiście takie wydarzenie ma wiele fantastycznych zalet. Można spędzić fantastycznie czas ze starymi przyjaciółmi. Można poznać ciekawe, mądre osoby z wieloletnim doświadczeniem w sztukach magicznych. Można posłuchać wykładów i uczestniczyć w rytuałach, które w innych okolicznościach ominęłyby nas szerokim łukiem i zdobyć w ten sposób unikalną wiedzę i niesamowite doświadczenia.
Pamiętajcie jednak też, że to jest część Wielkiego Alchemicznego Dzieła. Że z każdą taką okazją sami macie możliwość transformacji, przekształcenia się i zrobienia kolejnego kroku ku doskonałości - ku Kamieniowi Filozofów.
Oczywiście, o ile zechcecie z niej skorzystać

Nebula Feniksa - gdzieś we Wszechświecie. Prawda, że pięknie wzlatuje?

Dlatego nie będę Was dodatkowo zachęcać, myślę, że sama konferencja i jej poprzednia odsłona mogą świadczyć same za siebie. Mam nadzieję, że zdecydujecie się jednak wykorzystać tę okazję jak najlepiej dla Waszych dusz i dla Waszych umysłów.

0 komentarze:

Prześlij komentarz