14 czerwca 2016

Wiccański Krąg - nowy projekt!

Kochani Czytelnicy!

Jak zapewne wiecie od lat współpracuję z Wiccańskim Kręgiem.
Jest to jedyna tego rodzaju strona w polskim internecie. W całości poświęcona jest Wicca, związanej z nią magii i duchowości. Jest też jedyną stroną współtworzoną przez tyle osób, bo poza pokaźną, rodzinną redakcją, mamy teksty wielu, wielu twórców zza granicy. Tłumaczymy artykuły, głównie z angielskiego, pokazujące różne spojrzenia i różne aspekty Wicca - oczywiście za wiedzą i zgodą ich autorów, wszystkie teksty pozyskujemy legalnie, abyście bezpiecznie mogli poznawać tę ścieżkę z różnych perspektyw ze źródeł rzetelnych i sprawdzonych przez inicjowanych wiccan.

Jednak jak każda strona, tak i Wiccański Krąg w końcu musi przejść zmiany. Stąd zaplanowaliśmy remont i update strony, by było można łatwiej z niej korzystać (w tym na komórkach i tabletach), odświeżenie jej wyglądu, newsletter z informacjami o nowych artykułach...
Tak poważne zmiany wymagają jednak skorzystania z pomocy fachowca i mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu uda się nam zebrać fundusze potrzebne na do realizacji naszych planów. Wydatki sięgną około 2000 zł, ale każdy grosz się przyda.

Zachęcam gorąco nie tylko do obejrzenia, ale i przekazywania dalej filmu o naszym projekcie!


Więcej szczegółów o naszej nowej inicjatywie możecie przeczytać pod TYM LINKIEM
Przyda się nam każda kwota, każde dobre słowo i każde przekazanie sprawy dalej,
więc udostępniajcie informacje o akcji na swoich profilach i wpłaćcie chociaż złotówkę

Już dziś, po jednym dniu akcji mamy ponad 7% procent potrzebnej nam kwoty
- pięknie dziękuję naszym darczyńcom!


0 komentarze:

Prześlij komentarz